Kim jesteśmy?
Jesteśmy niewielką firmą z ogromnymi aspiracjami, która zajmuje się profesjonalną produkcją frontów meblowych. Dostosowując się do wymagań Państwa oraz rynku stale staramy się rozwijać ofertę, tak by zaspokajała ona nawet najbardziej wymagających z Państwa. Swoją ofertę kierujemy do stolarzy, producentów mebli, a także osób kochających majsterkować, lub osób indywidualnych – prywatnych.
 
Jakie są założenia naszego przedsiębiorstwa?
Fronty meblowe FOLME to firma, której celem jest działania profesjonalnie i sprawnie. Pragniemy dołożyć wszelakich starań, aby zaspokoić oczekiwania, także najbardziej wymagających klientów.
  
Nasze cele?
Cele naszego zespołu są jasno określone, pragniemy działać maksymalnie profesjonalnie. Naszym priorytetem jest rozwój oferty oraz zaspokojenie każdego klienta. Wszystko dlatego, że każdy bez względu, na wielkość jest dla nas wyjątkowy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jako jedni z nielicznych podążamy trendami mody, dlatego też prowansalski styl, bądź jakikolwiek inny styl, który jest obecnie na czasie, nie jest nam obcy.
 
Możliwość wykonania każdego wymiaru
Mówiąc FOLME, możemy śmiało mówić fronty dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Produkujemy bowiem fronty różnych wielkości, o różnorodności barw a wszystko, po to aby maksymalnie przybliżyć się do tego, czego oczekuje klient.  Jak mało, jaka firma, doradzamy oraz dobieramy kolory do pragnień klienta. To on jest dla nas najważniejszy. Nasze fronty lakierujemy bejcami firm „sopur” lub ica w 150 różnych wybarwieniach. Za sprawą tych czynników, możemy mówić o dużej stabilności i pewności naszych produktów, nawet po wielu latach, trwałego użytkowania.
Jeśli wahają się Państwo nad barwą, oferujemy wykonanie tak zwanej próbki. To zalążek materiałowy, w cenie 20 zł, plus koszt przesyłki. Lub wypożyczenie próbnika barw bejc.  Za jego sprawą, bez ryzykowania, można stwierdzić, jakie barwy i kolory, będą najbardziej pasowały do naszych przyszłych mebli. To bardzo istotne, ponieważ dzięki temu nie musimy martwić się, że wydamy duże pieniądze, na barwę, która kompletnie nie będzie pasowała. Często też wybarwiamy kolor który nie posiadamy w swoim próbniku, np. do drzwi, schodów czy innych dodatków w tym celu potrzebujemy próbkę do której się dopasowujemy.
Swoim klientom, zapewniamy także atrakcyjny termin  wykonania, od dwóch do pięciu tygodni w zależności od rodzaju wykonywanej usługi.
Jako firma przyjazna klientowi, zapewniamy  transport zamówionego towaru, pod wskazany przez Państwa adres w zależności od ilości również darmowy.